Hlavní strana Diskusní fórum Diskuse o webu Technické chyby

Toto fórum obsahuje 75 odpovědí a 8 diskutujících a naposledy bylo upraveno uživatelem  Matěj před před 6 dny, 20 hodinami.

  • Autor
    Příspěvky
  • #11319 Odpověď

    Honza Klusáček
    Keymaster

    Spousta věcí pravděpodobně nebude od začátku fungovat, jak má. Pokud narazíte na něco, co nefunguje, pište sem :-)

  • #11373 Odpověď

    Tomáš Klouda
    Participant

    Ahoj, zpětný odkaz ze stránky Návod k úpravě kalendáře (ve stromu) vede na stránku kalendar-old.

  • #11375 Odpověď

    Tonda Hanuš (Vánek)

    Ahoj,
    předně bych chtěl ocenit Vaši snahu o obnovení webu šifrovačky.cz, protože mi to přijde jako super nápad trochu víc centralizovat šifrovací komunitu. :-)
    Ač to není technická chyba, měl bych jeden nápad na zlepšení, a to přidat nějakou možnost editovat či mazat staré záznamy v databázi hráčů a týmů. Vím, že už se o tom mluvilo a předpokládám, že to není úplně jednoduché, ale myslím, že spousta hráčů by to ocenila. :-)

    Tonda

  • #11376 Odpověď

    Pavel

    Chtěl bych zeditovat infromace a datum konání letošní Studny v kalendáři.
    Zaregistroval jsem se jako Pavel5, ale nepřišlo mi na mejl heslo. Ve smapu jsem ho také nenašel. Nemůže být někde problém? Díky.

  • #11379 Odpověď

    Václaf

    Nefunguje vám registrace do kalendáře, resp. neodesílají se maily. Při pokusu o obnovu hesla to dokonce nahlásilo, že poskytovatel nemá povolenou funkci mail() ;-) Asi bude někde chybička.

  • #11380 Odpověď

    Yeti

    Chtěl jsem opravit datum konání iNuly, které se naimportovalo nějak nesmyslně. K tomu je zapotřebí registrovat se.

    Chtěl jsem se tedy registrovat. Registrační formulář napsal, že mi na e-mail poslal heslo, ale heslo nepřišlo ani do druhého dne, takže už nečekám, že by přišlo.

    Až teď kliknu na Odeslat, tak se ukáže, zda můžu psát do fóra…

    • #11398 Odpověď

      Míla Votradovec
      Keymaster

      Pokud se nepleto, už se to nějak vyřešilo, že? Pokud by Ti to ještě nějak nefungovalo, napiš.

    • #11412 Odpověď

      yeti
      Participant

      Jo, to se vyřešilo, ale nedokážu upravit popis hry. Čekal bych někde v editoru Akce velké tlusté tlačítko Publikovat (nebo něco v tom smyslu), které z rozepsaného konceptu udělá publikovaný text. Zkoušel jsem klikat na všechny aktualizace a náhledy a vůbec na cokoli, co mi přišlo, že snad nenaruší konzistenci šifrovacího prostoru, ale neproklikal se k ničemu užitečnému. Zajímavé je, že datum a cenu jsem upravil, ale možná špatným postupem…

    • #11413 Odpověď

      Míla Votradovec
      Keymaster

      Vpravo nahoře je box Publikovat a v něm je tlačítko Aktualizovat. To by mělo udělat tu magii. Ještě jsem zkontroloval práva a naklikal nějaká další – snad to nic nerozbije. Dej prosím vědět, jak to dopadlo.

    • #11418 Odpověď

      yeti
      Participant

      To byla první věc, kterou jsem zkusil. Nefungovala. Teď funguje. Nevím, co se změnilo, pokud něco (aktualizoval a restartoval jsem lišku, ale to už jsem předtím udělal jednou bez výsledku). Ze srovnání obou chování bych řekl, že předtím mi tlačítko aktualizace zobrazovalo náhled a tlačítko náhledu nedělalo nic. Jsem sice blbej, ale ne snad tak, abych klikal o 150 pixelů mimo… No, hlavně že to už funguje. Díky.

  • #11388 Odpověď

    Tíman

    Web vypadá super! :-) Všiml jsem si drobné nesrovnalosti ve statistikách týmů, KVÍK! má podle tabulky „TOP 50 týmů dle počtu účastí“ 65 her, ale podle her v detailu týmu jich je 70.

  • #11390 Odpověď

    Jana R.

    Ahoj,
    web je moc pěkný a užitečný. Chtěla jsem opravit info o hře v kalendáři (hra je jednodenní, rergistrace běží). Nepodařilo se mi ani napodruhé registrovat, psalo to něco ve smyslu, že stránka nemá povoleno odesílat maily.

    • #11391 Odpověď

      Míla Votradovec
      Keymaster

      Jana R.: Mělo by být opraveno, registrace už by měla být možná. Až se zaregistruješ, napiš prosím sem (nebo třeba mně na FB) – dám ti práva na úpravu konkrétní hry.

  • #11397 Odpověď

    Míla Votradovec
    Keymaster

    Václaf, Pavel: Obnovil jsem vám hesla, už by vám měl přijít mail.

  • #11400 Odpověď

    Tíman
    Participant

    Pravděpodobně už jsem se taky zaregistroval. Pokud by se šlo doklikat k registračnímu formuláři i jinudy, než přes zadávání nové hry v Kalendáři, tak by to bylo super :-) Jinak teda i když už vím, že odkazy v menu nejsou odkazy, ale jen rozbalují nabídku, tak na ně pořád klikám. Pokud by tedy například odkaz Jak organizovat vedl na stránku Dramaturgie nebo na http://sifrovacky.cz/jak-organizovat/, bylo by to mnohem víc user-friendly :-)
    Dík!

    • #11402 Odpověď

      Míla Votradovec
      Keymaster

      K registračnímu formuláři se časem doklikat nějak půjde, jen musíme prvně trochu vyladit, k čemu tu registraci vlastně budeme chtít. Zatím to je vlastně jenom nutnost pro zadávání her => nechceme k tomu lidi nutit, pokud to nepotřebují.

      A myslím, že prázdné vrchní položky v menu jsou důsledkem alespoň částečné user-friendlyovosti pro mobily :-)

  • #11403 Odpověď

    Ota Jašek

    Když je rozkliknut detail nějakého hráče, tak při kliknutí v té „mininavigaci“ (Statistiky -> Hráči -> Jméno) na položku „Hráči“, tak chybí lomítko a odkaz vede na adresu http://sifrovacky.czstatistiky/hraci/

    • #12306 Odpověď

      Jirka Lipovský

      Obdobná chyba se vyskytuje, také když rozkliknu detail týmu. V „mininavigaci“ „Statistiky › Týmy › Název týmu při kliknutí na „Týmy“ také chybí lomítko v odkazu.

  • #12635 Odpověď

    Petr Pavel

    Ve statistikách pro konkrétní týmy a hráče se negeneruje správně odkaz pro prostřední úroveň v breadcrumbs – chybí lomítko mezi ‚sifrovacky.cz‘ a ‚statistiky‘ v odkazu ‚Týmy‘, resp. ‚Hráči‘.

  • #12642 Odpověď

    yeti
    Participant

    Od nějaké aktualizace prohlížeče se mi na stránkách zobrazuje zpraseně diakritika. Především v sekci Jak organizovat, ale neprocházel jsem to všechno.

    Je to tím, že některé české znaky jsou kanonicky rozložené, například dlouhé í U+00ED je na stránkách representováno jako obyčejné i U+0069 a kombinující akcent U+0301. Což samozřejmě teoreticky má být naprosto ekvivalentní, ale prakticky se ta rozložená representace renderuje idiotsky s diakritikou kdesi úplně mimo.

    Šlo by prosím převést texty do komponované normální formy (NFC)?

    Udělá to třeba následující skriptík/filtr

    #!/usr/bin/python
    import sys, unicodedata
    sys.stdout.write(unicodedata.normalize('NFC',sys.stdin.read().decode('utf-8')).encode('utf-8'))
    
  • #12654 Odpověď

    Aleš
    Keymaster

    Yeti, rozumíme ti, ale ještě nevíme, jak to realizujeme v tomhle systému. Možná se schyluje k podstatnějším změnám…

  • #12679 Odpověď

    Michal Koutný
    Participant

    Ahoj,
    s vložením ČeSKOLEtu bych chtěl nahlásit z mého pohledu na chybu použitelnosti. Navrhoval bych, kdyby akce delší než N dní (třeba N=3) byly do iCal exportovány jen jako datum začátku a konce. PSDP něco takového jako měl předchozí Chlýftýmácký kalendář. Dík.

  • #12703 Odpověď

    Zdenek
    • #12710 Odpověď

      Michal Koutný
      Participant

      Díky! Proxy funguje podle mých představ.

      FTR, konfigurací to asi upravit nepůjde, spíše někde před výpisem daného pluginu.

  • #12717 Odpověď

    Olin

    Zdar, když se dívám do statistik (týmů i hráčů), tak všechny odkazy jsou chybné. Např.
    https://sifrovacky.cz/archiv/tymy/Red+Alert/
    správně má patrně být
    https://sifrovacky.cz/statistiky/tymy/Red+Alert/
    Díky za nápravu!

  • #12718 Odpověď

    Tom

    Opravil jsem to, přehlédl jsem, že se mi tam při aktualizaci připletl i jeden commit, který tam neměl být.

  • #12755 Odpověď

    Síba

    Má úcta. Nejde mi zapsat do kalendáře další ročník Svíček. Když chci zadat další ročník staré hry, tak to neudělá nic kromě toho, že to vyplní údaje prohru novou, když bych chtěl doplnit to, tak to hlásí, že požadovaná stránka neexistuje.

  • #12756 Odpověď

    Tom

    Na stránce pro přidání hry jsou dva formuláře, jeden pro přidání ročníku existující hry a jeden pro vytvoření nové šífrovačky. Mrknul jsem do logu a vypadá to, že zkoušíš pomocí toho druhého vytvořit novou šífrovačku. Ona má stejný název jako už v databázi je a neschroupne to. Zkus ten první formulář a já si napíšu od úkolníčku, že to tu chybu má sdělit příčetnějším způsobem než neexistující stránkou.

  • #12758 Odpověď

    Síba

    Jak píšu: Když odklepnu první formulář (respektive v něm vyberu hru), stane se pouze to, že to samo předvyplní ten druhý. Jinak nic.

  • #12759 Odpověď

    Tom

    Už na to taky koukám, děje se tam něco divnějšího než jsem si myslel. Vytvořil jsem další ročník ručně, uprav si ho na https://sifrovacky.cz/statistiky/hry/svicky-2018/upravit. To už snad půjde a já se večer kouknu, co jsem zvoral.

  • #12760 Odpověď

    Síba

    Nepůjde. Změny se neuloží.

  • #12765 Odpověď

    Tom

    Uf, tak snad tentokrát. Kdysi dávno jsem tam nahrál loga některých her, ale uložila se špatně a způsobila, že se hra s logem nedala přidat ani upravit. Děkujeme za trpělivost, určitě to není pomsta za bolavé nožičky!

  • #12842 Odpověď

    Lama

    Nebude příští Matrix 14., a ne 13. ročník?

    Nevím, kam jinam to napsat, tak snad to tu není moc velký spam :)

    • #12843 Odpověď

      Aleš
      Keymaster

      Není to chyba, v roce 2009 Matrix nebyl a konala se místo něj hra 007.

  • #12844 Odpověď

    Izmi

    Dle statistik her to vypadá, že Tmou 4 je chybně zařazena do roku 2001 místo 2002.
    Hodilo by se mít ve výpisu u názvu i číslo, lépe ročník (nebo obojí) – teď jsou všechny shodně TMOU.

    • #12848 Odpověď

      Izmi

      Abych to ilustroval konkrétně:
      https://sifrovacky.cz/statistiky/hraci/lukas-vesely
      První dvě Tmou odspodu byly v roce 2001, pak tam mám Exit 2002 a pak Tmou taky v roce 2002. Přesto součty her za jednotlivé roky uvádějí 3 a 1 hru v těchto dvou letech (namísto 2 a 2).

    • #12850 Odpověď

      Tom

      Exit byl špatně zařazený do roku 2001. Není u něj známé datum, jen rok. Ročník a datum hry se zobrazí při najetí na hru.

    • #12856 Odpověď

      Izmi

      Njn, v mobilu se nenajíždí, tak mě to nenapadlo ;-)

    • #12857 Odpověď

      Izmi

      Takže to datum by se mohlo viditelně vypsat na stránce seznamu týmů v dané hře. Just an idea…

  • #12845 Odpověď

    Izmi

    V Bedna 2004 byl duplicitní záznam, tým FIMAN++ (byl prázdný) jsem chtěl smazat, ale dávat ho jako ‚zrušena účast‘ asi nebyl dobrý nápad, páč tam asi záznam zůstal viset, jen se nezobrazuje ve výpisu týmů u hry. Potřeboval bych totiž Fiman přejmenovat na FIMAN++, což teď nejde.

  • #12872 Odpověď

    yeti

    Teda sorry, že furt prudím, ale teď se mi zobrazil čas mého předchozího příspěvku jako ‚‚před 3 minutách‘‘ nebo tak něco. A připadám si opět trochu jako na Astře-X… Nemohly by se prosím časy zobrazovat

    ía) jako fakt normálně česky bez jazykových excesů

    (b) nedospěla-li technologie odvozování ‚‚před‘‘ tak daleko, aby umožňovala (a), tak prostě jako absolutní čas v ISO formátu.

    • #12873 Odpověď

      yeti

      s/ía)/(a)/

      Netuším, jak ta věc vznikla.správně

    • #12874 Odpověď

      yeti

      s/\.správně//

      Fuck.

  • #12893 Odpověď

    yeti

    Seznam nejbližších her v boxu na hlavní stránce ukazuje u terénních her ‚‚internet‘‘. Naopak u Sendviče (který internetový je) neukazuje ani ‚‚internet‘‘ ani jiné místo konání. Přijde mi, že je někde invertovaná nějaká podmínka ohledně místa konání…

  • #12971 Odpověď

    jd

    Není možné vytvořit klan (POST na /statistiky/klany vrací 404)

    • #12997 Odpověď

      jd

      (bump) Žije ještě admin? Případně je možné vytvořit nový klan jiným způsobem?

    • #12998 Odpověď

      Tom

      Admin pořádá Matrix, opravím to po Matrixu™.

    • #12999 Odpověď

      jd

      Super. Dík za info.

    • #13002 Odpověď

      Tom

      U vytvoření klanu byla rozbitá captcha, mělo by to být opravené.

  • #13001 Odpověď

    jd

    Link na detail týmu není vygenerován správně (končí chybou) když název týmu obsahuje speciální znak (třeba /)

    Po manuálním URL encodingu upravený link funguje.

  • #13003 Odpověď

    Kompas

    Nedaří se mi odeslat vyplněný formulář pro přidání hráče na https://sifrovacky.cz/statistiky/hraci/pridat U polí Jméno a Příjmení hlásí „je povinná položka“, ačkoliv jsou vyplněná.

  • #13004 Odpověď

    Tom

    Též opraveno.

  • #13006 Odpověď

    Zdeněk Bouška

    ICS export kalendare nejde naimportovat do Google Calendar.
    Neni to validni:
    https://icalendar.org/validator.html?url=https://sifrovacky.cz/kalendar/budouci.ics
    Pred asi mesicem to fungovalo.

    • #13007 Odpověď

      Tom

      Za poslední měsíc se tam nic nezměnilo, jen přibyly nějaké hry. Odstranil jsem HTML komentář, který tam neměl být a už by to mohlo projít. Validátor si stěžuje na neznámou časovou zónu Europe/Prague, nevím proč a jestli má pravdu, hádám, že to projde i tak.

    • #13008 Odpověď

      Zdeněk Bouška

      Furt mi to nefunguje.

      Vlastne nevim, kdy presne to prestalo fungovat. Vsimnul jsem si, ze mi v Google kalendari chybi Parek nekdy minuly tyden. Dnes jsem zkusil kalendar odebrat a pridat znovu zpet a ted v kalendari nemam zadnou sifrovacku. Mohlo to vlastne byt o dost driv, urcite pred pridanim Parku.

      Zkousel z Google kalendare odebrat a zpet pridat jiny kalendar a tam mi to proslo bez problemu (http://stoh.su.cvut.cz/ical_akce.php).

    • #13009 Odpověď

      Zdeněk Bouška

      Uz mam sifrovacky v Google kalendari :) Jestli jste s tim nikdo nic nedelal, tak ma jen Google dlouhe vedeni.

  • #13011 Odpověď

    M

    Ahoj, v některých případech nefunguje přiřazení/označení hráčů na budoucí šifrovačku, například zde: https://sifrovacky.cz/statistiky/tymy/a9067be8-5fd4-11e8-a30c-d7923d7c9e33/upravit?return_to=%2Fstatistiky%2Fhry%2Fkruta-zakruta-2018 pro Honzu.

    • #13012 Odpověď

      Tom

      Jak se to projevuje? Nepodařilo se mi to zopakovat. Zpravidla se to stává, pokud se hráč už hry účastní. Opravil jsem hlášku tak, aby i řekla kdy a kde, nějakou dobu tam teď bylo jen Došlo k chybě při ukládání záznamu do databáze.. Odkaz už nefunguje, při načítání týmů jsem je přepsal.

    • #13013 Odpověď

      M

      Projevuje se to tak, ze po odeslani formulare se nacte stranka tymu, kde to prirazeni chybi. Obcas, pokud vyplnim vic hracu, to jejich cast ulozi a jinou cast neulozi (proste u jejich jmena po odeslani formulare a nacteni neni prirazen zadny hrac).

      A k cemu je vlastne zezelenani jmena po druhem kliknuti?

    • #13015 Odpověď

      Tom

      A k cemu je vlastne zezelenani jmena po druhem kliknuti?</

      Zelená barva je tam po najetí na položku v dropdown menu. Hádám správně, že to upravuješ na mobilu? Podle popisu mi přijde, že se něco pokazí v javascriptu při výběru hráče a na server neodejde to, co se zobrazí. Kouknu příležitostně do logů, jestli tam něco najdu.

    • #13016 Odpověď

      M

      Nene, normálně na desktopu, Firefox 61.0b9. Zelená barva asi neni důležitá, jen mě to zajímalo. Konkrétně teda myslím to, když kliknu na jméno už přiřazeného hráče (tj. vpravo od jména); ne při vybírání hráče.

      Taky se mi zdá, že někdy systém přepíše už manuálně přiřazeného hráče jiným hráčem se stejným křestním jménem (pokud je vyplněné jen to).

    • #13017 Odpověď

      Tom

      Už vím, co myslíš zelenou barvou, doteď jsem si nevšiml, že tam je. Plugin pro dropdown jde použít i pro zadání více hodnot, kde označení a manipulace s vybranými hodnotami dává smysl, a zřejmě se označení výběru dostalo i pro výběr jednoho prvku.

      Systém nemění přiřazení už jednou přiřazených hráčů, ať už manuálně nebo automaticky. Pokud se přířazení změní, zřejmě v mezičase došlo ke smazání hráče a opětovnému vytvoření. To se stane, pokud se na webu hry změní nick, nebo pokud seznam hráčů nahraju ručně a netrefím správné parametry, aby se existují hráči jen aktualizovali.

  • #13018 Odpověď

    Jiří Kadlčík

    Také jsem zkoušel přiřadit hráče k nespárovaným přezdívkám pro záznamy týmu TimeOut, ale nedaří se mi to… Všechno vypadá v pořádku, po uložení se napíše pozitivní informace „tým byl úspěšně upraven.“ ale nic se nestane.

  • #13068 Odpověď

    Zdenek

    rozbite HTTPS ve foru:

    Mixed Content: The page at ‚https://sifrovacky.cz/forum/tema/diskuse-o-webu/‘ was loaded over HTTPS, but requested an insecure script ‚http://api4.mapy.cz/loader.js?ver=4.1.10′. This content should also be served over HTTPS.
    (index):40 Mixed Content: The page at ‚https://sifrovacky.cz/forum/tema/diskuse-o-webu/‘ was loaded over HTTPS, but requested an insecure stylesheet ‚http://fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans+Condensed:700&subset=latin,latin-ext‘. This content should also be served over HTTPS.
    (index):83 Mixed Content: The page at ‚https://sifrovacky.cz/forum/tema/diskuse-o-webu/‘ was loaded over HTTPS, but requested an insecure image ‚http://staging.sifrovacky.cz/wp-content/themes/puzzlelight/images/page/header4.png‘. This content should also be served over HTTPS.
    7Mixed Content: The page at ‚<URL>‘ was loaded over HTTPS, but requested an insecure font ‚<URL>‘. This content should also be served over HTTPS.
    (index):1 Mixed Content: The page at ‚https://sifrovacky.cz/forum/tema/diskuse-o-webu/‘ was loaded over HTTPS, but requested an insecure font ‚http://fonts.gstatic.com/s/opensanscondensed/v12/z7NFdQDnbTkabZAIOl9il_O6KJj73e7Ff0GmDujMR6WR.woff2′. This content should also be served over HTTPS.
    (index):1 Mixed Content: The page at ‚https://sifrovacky.cz/forum/tema/diskuse-o-webu/‘ was loaded over HTTPS, but requested an insecure font ‚http://fonts.gstatic.com/s/opensanscondensed/v12/z7NFdQDnbTkabZAIOl9il_O6KJj73e7Ff0GmDuHMR6WR.woff2′. This content should also be served over HTTPS.
    (index):1 Mixed Content: The page at ‚https://sifrovacky.cz/forum/tema/diskuse-o-webu/‘ was loaded over HTTPS, but requested an insecure font ‚http://fonts.gstatic.com/s/opensanscondensed/v12/z7NFdQDnbTkabZAIOl9il_O6KJj73e7Ff0GmDunMR6WR.woff2′. This content should also be served over HTTPS.
    (index):1 Mixed Content: The page at ‚https://sifrovacky.cz/forum/tema/diskuse-o-webu/‘ was loaded over HTTPS, but requested an insecure font ‚http://fonts.gstatic.com/s/opensanscondensed/v12/z7NFdQDnbTkabZAIOl9il_O6KJj73e7Ff0GmDubMR6WR.woff2′. This content should also be served over HTTPS.
    (index):1 Mixed Content: The page at ‚https://sifrovacky.cz/forum/tema/diskuse-o-webu/‘ was loaded over HTTPS, but requested an insecure font ‚http://fonts.gstatic.com/s/opensanscondensed/v12/z7NFdQDnbTkabZAIOl9il_O6KJj73e7Ff0GmDurMR6WR.woff2′. This content should also be served over HTTPS.
    (index):1 Mixed Content: The page at ‚https://sifrovacky.cz/forum/tema/diskuse-o-webu/‘ was loaded over HTTPS, but requested an insecure font ‚http://fonts.gstatic.com/s/opensanscondensed/v12/z7NFdQDnbTkabZAIOl9il_O6KJj73e7Ff0GmDuvMR6WR.woff2′. This content should also be served over HTTPS.
    (index):1 Mixed Content: The page at ‚https://sifrovacky.cz/forum/tema/diskuse-o-webu/‘ was loaded over HTTPS, but requested an insecure font ‚http://fonts.gstatic.com/s/opensanscondensed/v12/z7NFdQDnbTkabZAIOl9il_O6KJj73e7Ff0GmDuXMRw.woff2′. This content should also be served over HTTPS.
    glyphicons-halflings.png:1 Failed to load resource: the server responded with a status of 404 ()
    loader.js?ver=4.1.10:335 Používáte zastaralý nezabezpečený protokol HTTP pro API Mapy.cz.
    Prosím, přejděte na bezpečnější protokol HTTPS!
    Více informací na https://napoveda.seznam.cz/forum/viewtopic.php?f=31&t=31514.
    _showHttpsError @ loader.js?ver=4.1.10:335
    (index):1 Mixed Content: The page at ‚https://sifrovacky.cz/forum/tema/diskuse-o-webu/‘ was loaded over HTTPS, but requested an insecure stylesheet ‚http://fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans+Condensed:700&subset=latin,latin-ext‘. This content should also be served over HTTPS.
    util.js:224 Google Maps JavaScript API warning: NoApiKeys https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/error-messages#no-api-keys
    ax.j @ util.js:224
    (anonymous) @ js?sensor=true&ver=4.1.10:158
    (anonymous) @ js?sensor=true&ver=4.1.10:64
    (anonymous) @ js?sensor=true&ver=4.1.10:61
    (anonymous) @ js?sensor=true&ver=4.1.10:64
    (anonymous) @ js?sensor=true&ver=4.1.10:135
    (anonymous) @ js?sensor=true&ver=4.1.10:64
    (anonymous) @ js?sensor=true&ver=4.1.10:135
    (anonymous) @ js?sensor=true&ver=4.1.10:64
    (anonymous) @ js?sensor=true&ver=4.1.10:135
    (anonymous) @ js?sensor=true&ver=4.1.10:64
    (anonymous) @ js?sensor=true&ver=4.1.10:135
    Xd @ js?sensor=true&ver=4.1.10:63
    Td.wa @ js?sensor=true&ver=4.1.10:135
    (anonymous) @ common.js:1
    util.js:224 Google Maps JavaScript API warning: SensorNotRequired https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/error-messages#sensor-not-required

  • #13093 Odpověď

    Honza

    Zřejmě nelze přiřadit hráče k přezdívce, pokud má více hráčů týmu na dané hře stejnou přezdívku (křestní jméno).

    • #13104 Odpověď

      Tom

      Zkoušel jsem upravovat Máme čtyři Jany a fungovalo mi to. Možná jsi narazil na stejný problém jako Yeti. Pokud by to pořád nešlo, pošli sem odkaz na tým, který se nepodařil upravit.

    • #13117 Odpověď

      Honza

      Ahoj, máš pravdu, že (jak teď zkouším) pro již proběhlé hry to funguje, ale pro hru, které ještě neproběhla, to nefungovalo. Konkrétněji:
      – 2x ‚Honza‘ -> nelze přiřadit jméno (myslím, že jsem zkoušel přiřadit jen prvnímu i oběma);
      – změna jednoho ‚Honza‘ na webu hry na unikátní přezdívku -> dvakrát ‚Honza‘ zůstal a nová přezdívka se přidala = o jednoho hráče více;
      – změna druhého ‚Honza‘ na unikátní na webu hry -> oba smazáni, takže ok;
      – vrácení jednoho ‚Honza‘ na webu hry, zde přiřazení bez problému, vrácení druhého ‚Honza‘ na webu hry -> zde jen odstraněna ta předchozí varianta = o hráče méně.

  • #13096 Odpověď

    yeti

    Nejde mi přiřadit Renču u Dnem 2018. Dělal jsem to už myslím několikrát v průběhu několika měsíců. Jdu na svoje statistiky, kliknu na odkaz ‚‚kancl‘‘ s tužtičkou u Dnem 2018, Objeví se tabulka, já a Věrka tam máme přezdívku i ‚‚Hráč‘‘, Renča jen přezdívku. Takže ji vyberu z menu, kliknu na Uložit změny, napíše to ‚‚tým byl úspěšně upraven.‘‘. Počkám do druhého dne — nebo (typicky) na to zapomenu a jednoho dne se prostě na svoje statistiky podívám z nějakého důvodu znovu. A Renča je pořád stejně nepřiřazená.

    • #13103 Odpověď

      Tom

      Zkoušel jsem ji přiřadit a neuložilo se to. Po nějaké aktualizaci přestalo fungovat přiřazení hráče, pokud byl vybrán z připraveného seznamu (ten, který se objeví před psaním jména), opravil jsem to. Hádám, že jsi narazil na totéž, Renča se tam nabízí jako první.

    • #13105 Odpověď

      yeti

      Vida, díky, zkoušet jméno napsat (namísto rovnou vybrat) mě nějak nikdy nenapadlo…

  • #13663 Odpověď

    Jirka

    Ahoj,
    při jakémkoliv pokusu o editaci se objeví chybová zpráva. Nefunguje ani statek.
    Jirka

    • #13664 Odpověď

      Tom

      Šťourám se v tom o dlouhých zimních večerech a přehlédl jsem, že tam po aktualizaci je problém s právy. Opravil jsem to.

  • #15577 Odpověď

    Kompas

    Na většině stránek dostupných z menu (v podstatě vše mimo hlavní stránky a Kalendáře) je chybná URL obrázku v záhlaví (http://staging.sifrovacky.cz/wp-content/themes/puzzlelight/images/page/header4.png)

  • #18967 Odpověď

    Matěj

    Obrázky v záhlaví se stále nezobrazují

Odpověď na: Technické chyby
Vaše informace:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Cancel