Přidat komentář

Terka
Lamolamy

Hledáme 2 hráče do týmu na denní šifrovačku Lamolamy v Brně :-). Klidně i začátečníky, kteří se chtějí v sobotu zabavit. Pište nejlíp na fb Tereza Košer Škeble, díky!

Ondro Sz.
projekt #dnessifrujem - prosba o spatnu vazbu

Ahojte, rad vam ako komunite skusenych ucastnikov hier davam do pozornosti moj projekt... neviem, ci je to relevantne, ale podujal som sa vytvorit kazdy den jednu sifru... publikujem ich tu: https://www.facebook.com/dnessifrujem ale primarne na instagrame na https://www.instagram.com/dnes_sifrujem/ snazim sa oslovit komunitu socialnych sieti a ako ucitel aj inych ucitelov stredoskolakov .. budem rad za spatnu vazbu tu, alebo priamo na strankach projektu. Oznam som publikoval aj na Discorde.

Jirka

Ahoj Veroniko, zkouším najít spoluhráče na kvalifikaci TMOU. Není to pražská, ale co kdyby. Pokud ještě inzerát platí, napiš co nejdříve. Jirka

Dudla
Medardova kápě - hledám tým

Ahoj, nejdete někdo tento pátek
https://kackojicin.cz/medardova-kape-2021/ s nekompletním týmem? Jsem sám (nikdo nemá čas) a rád bych se zúčastnil, tak hledám tým, který má místo, nebo aspoň kolegu (dva už jsou tým :-) )

Veronika
Hledám spoluhráče

Ahoj, hledám spoluhráče na pražské šifrovačky

Veronika
Hledame spoluhrace Po trati

Ahoj, radi pribereme hrace do naseho tymu na sifrovacku Po trati.

Dimitrii
Enigmafie hledá hráče

Ahoj. Sháníme ještě jednoho hráče na Studnu příští víkend. Zatím jsme dva kluci, tak nejraději přijmeme holku, ale jsme smířeni i s případnou penalizací za maskulinní tým. Pište na enigmafie@gmail.com. Díky a na viděnou.

Veseláček
iNula12 - Experiment2017

Ahoj, sháníme 1 až 2 lidi do našeho týmu na iNulu. Pokuď se někdo chcete přidat , dejte vědět na experiment2017@atlas.cz. Našim primárním cílem je kvalitně potrénovat před TMOU. :)

Ti
Expedice

V sekci Kalendář jsem našel placenou hru "Expedice". Patří to tam?

Fredy
Fredy
Kolečko 2018 hledá účastníky i testery

Již 6. ročník šifrovací hry Kolečko se uskuteční o víkendu 9.-11.3. 2018 v nedalekém okolí Brna (bude upřesněno v posledních instrukcích přede hrou). Jde o šifrovací hru pro tříčlenné týmy (začátečníci mohou být 4 v týmu), které se může zúčastnit každý, kdo má chuť si lámat hlavu s šiframi různého typu. Hra bude začínat v pátek 17:00 a končit bude přibližně v sobotu 12:00.

Nemusíte se bát, že by šifry byly pro Vás moc těžké, ke každé šifře bude jedna oficiální nápověda a pokud byste si ani pak nevěděli rady, orgové na telefonu Vám určitě poradí. Cílem je si užít pravděpodobně chladnou březnovou noc, se vším, co k nočním šifrovačkám patří. Jak je již tradicí, v cíli bude pro každého účastníka připravena porce teplého guláše a pivo! Další tradicí je, že v cíli bude zajištěno ubytováni až do neděle, abychom si mohli v sobotu večer u piva sdělit všechny své dojmy a pořádně to zapít. Na vítěze samožřejmě budou čekat trička s logem hry.

REGISTRACE: Kdo máte zájem o účast ve hře nebo znáte někoho kdo by se rád zúčastnil, tak prosím vyplňte registrační formulář na nějž najdete odkaz ve skupině, případně kohokoliv přidejte do této skupiny.

UBYTOVÁNÍ: V ceně registrace bude možnost přespání ve spolčené místnosti, s sebou bude potřeba si vzít spacák a karimatku, kterou nám dáte na startu a my vám ji do cíle převezeme. Pro rodiny s dětmi budou připravené samostatné místnosti, dejte mi prosím vědět, kdo budete potřebovat samostatný pokoj/místnost. Tento "nadstandrart" bude zpoplatněn rozumnou částkou, kterou se dozvíte jakmile budeme mít přesné informace u účastnících a vyjednané konkrétní podmínky v cílovém místě.

Šárka H
Kniha Šifry a hry s nimi - poptávka

Koupím knihu "Šifry a hry s nimi", ISBN: 978-80-7367-196-9. Případnou nabídku prosím poslat na email antoska72@email.cz . Děkuji Šárka

yeti
Per partes 2017 hledá testery

Ahoj, hledáme testery Per partes 2017 (http://per-partes.sifrovacky.cz/). Ideálně schopné testovat živě, v Brně. Pište na perpartes@sifrovacky.cz, nebo klidně i tady ve fóru. Díky.

Yeti

Gábina Soví hnízdo
Zkratka - člen do teamu

Hledám na zítřejší Zkratku do teamu Soví hnízdo jednoho nebo dva členy, na zkušenostech nezáleží. Sama jsem začátečník (po dvou hrách) a v teamu jsem zbyla pouze se synem (dnes nám odpadli dva účastníci). Zájemci mohou volat na 777218251. Díky. Gábina

veseláček

Aktualní stav experimentu: Tak už jsem 2 jistí, kvalifikaci TMOU určitě zkusíme, ale samozřejmě by se hodil i někdo další. Takže pokuď by jste se chtěli někdo přidat, napište na experiment2017@atlas.cz.

veseláček

Ahoj Ondro, já bych to nedělil (minimálně pro zatím) na žádné geografické sekce. Na vlastní šifrovačky to nedává asi ani smysl, buď tam člověk chce jet nebo ne. Může to být trochu nevýhoda např. při kvalifikaci TMOU,ale v dnešní době Skypu či Lynxu apod. to už není tak zásadní. Mou vizí bylo (je), že tak seženu i lidi na podobný záležitosti jako jsou traily od Cryptomanie nebo některé D5 geocachingové mysterky, ale nevadí mi vytvořit tým z lidí odkudkoliv. Takže: a) budete-li mít zájem, rád se k vám na kvalifici TMOU přidám b) Na iNulu s nikým domluvený nejsem, takže můžem zkusit vytvořit tým (2 jsou minimum) a sehnat další lidi. c) Tento experiment bych nechal žít min. do kvalifikace TMOU a podle lidí bychom operativně tým(y) přeskupili. Tak dej vědět semka nebo na mail: experiment2017@atlas.cz

Ondra Suchánek

Ahoj, v zásadě řeším podobný problém, jen v okolí Prahy, ve "stabilním" týmu jsme obvykle tři a nemůžeme sehnat další lidi, navíc do Brna se často chce jen mně :( Na inulu nemám tým a rád se přidám, je-li ještě místo, na TMOU už máme zaregistrovaný tým a sháníme další dva členy, nevím jesli by nebylo vhodné to nějak spojit a udělat širší hrací základnu nejen z Brna, podle toho, kolik lidí by o toto projevilo zájem a případně pak tvořit dva týmy :) (jinak řečeno, rád bych se přidal, jen jsem z Prahy a mám domovský tým, jen ne tak moc naplněný :D možná udělat pražskou a brněnskou sekci?) Co myslíš?

veseláček

Tak jestli můžu, prosím o zpropagování na FC, děkuji.

veseláček
Experiment2017

Ahoj, založil jsem tým Experiment2017, zaregistroval jsem jej do kvalifikace TMOU 2017 a sháním do něj lidi, kteří řeší obdobný problém jako já tzn. rádi by si zašifrovali, ale chybí jim stabilní místo v některým týmu a už je nebaví před každou šifrovačkou, který by se chtěli zúčastnit, shánět tým, kterýmu naopak chybí lidi. Mou vizí je sehnat pár lidí, nejlépe z Brna a okolí ve věku (20,60), kteří by tvořili základnu, z niž by se pak tvořil tým pro konkrétní šifrovačku. V nejbližší budoucnosti bych chtěl zkusit kvalifikaci TMOU a zúčastnit se iNULy, tak kdyby jste se chtěli přidat dejte mi vědět nejlépe mailem na [pokus][TQ]@[obratel_C1].cz Přeji všem pěkný den. Veseláček(Martin Veselý)

Ondra Suchánek (ondrasuchanek@seznam.cz)
Testování Zkratky

Ahoj, sháníme testery na Zkratku, hodil by se nám hlavně test od začátečníků nebo středně pokročilých (pokud víte, že na hru nepůjdete), ale jsme rádi za každou nabídku ;-) Test by měl probíhat v Praze, čas a místo dle dohody, pravděpodobně hlavně v průběhu září. Zájemci pište prosím na zkratka@sifrovacihra.cz, díky.

Honza Matějka

Omlouvám se za hloupý překlep v emailu, na který se můžete hlásit. Správně je j.matejk@seznam.cz.

Honza Matějka (j.matejk@seznam.cz)
Šifrovací hra Bubenečský čtyřúhelník

Ahoj, chtěli bychom všechny pozvat na otvíračku naší nové pohodové hry v pražském Bubenči, která proběhne v úterý 30.5.2017 od 16:00 do zhruba 21:00. Pokud nevíce, co čekat, koukněte na stránky www.sifruj.cz. Kapacita je omezena. Startovné 100 Kč/tým. Svoje tříčlenné nebo dvoučlenné týmy mi hlašte do fb zpráv nebo na email j.matej@seznam.cz. Těšíme se na vás! FB událost: https://www.facebook.com/events/270741623389900/

VS (vitek-suchomel@email.cz)
Testování Dnem

Ahoj, shnáníme testery Dnem. Test proběhne v neděli 14. 5. od 14 hodin v Brně Žabovřeskách (ne na trase). Zájemci se mi mohou ozvat na vitek pomlčka suchomel na email.cz. VS

anonym
TMOU 18+, Praha - Brno

Rád bych byl v Brně kolem 15:30 a měl tak čas na menší předTemnou se spoluhráči, ideálním se mi tedy jeví RJ 77 Antonín Dvořák ve 12:52 z Hl. Nádraží. Kdo se přidá?

Miki (miki.myke@gmail.com)
Krutá (zá)krůta, 10. ročník

Ahoj, jsme pár chystající se na párek a po škole bychom si chtěli spravit chuť krůtou. Dosud jsme neměli možnost ji okusit, ale o to větší chuť máme. Pokud byste s námi chtěli v pohodě pohodovat, napište prosím na ssforfail na gmailu.

Děkujeme :)

anonym
Lost in Hvozd - sháníme testery na živý test

Sháníme testery na živý test, který se koná v Praze (Nusle) 12.5.2016 a 19.5.2016 vždy od 18:00 hod. Zájemci piště na lostinhvozd@seznam.cz nebo tel: 720 759 897. Díky Orgové

Míša

Už je spuštěná seznamka přímo na webu Bedny.

anonym

Ty jo, nemít tým, tak už jen ten inzerát (+ reportáž z poTrati, oukej ;-)) by mě nalákal. Tak hodně štěstí, kdyby se ke mě někdo hledající dostal, předám.

Míla

Miki

Ahoj,

snad nevadí, že se do vlákna přidám s další nabídkou, s tou první bohužel nekompatibilní :)

Dvoučlenné jádro (nikoliv CORE) týmu Set sail for fail hledá tým, se kterým by se vešli do Bedny. On a ona hledají je. Mladý, dynamicky se rozbíjející pár hledá příjemnou společnost na jednu noc. I když jsme dosud nezabednění, vyznáme se v Praze, v noci nespíme a luštit umíme čím dál tím líp. A hlavně nás to baví :)

Pište prosím na ssforfail at gpošta. Děkujeme!

Míša
Bedna 2016

Ahoj, sháníme pátého do týmu Happy Matfyz Friends na Bednu. Zájemci pište na pokova at matfyz. Míša

Markéta Novotná
šifrovačka ve VIDA Science centru

Nabídka pro nadšené organizátory:

Chtěli bychom ve VIDA Science centru (https://www.facebook.com/vidabrno/?fref=ts) uspořádat šifrovačku!

s využitím našich exponátů a vybavení budovy,

pravděpodobně noční (19hod - 7hod),

pro cca 100 týmů, vnitřní=v rámci budovy VIDA, klidně trochu zkombinovanou s Escape game

Termín - listopad nebo leden/únor Pro 5 orgů + koordinace z naší strany S drobnou odměnou za odvedenou práci (cca 3 000 na jednoho)

Pokud byste do toho chtěli jít, hlaste se prosím na marketa.novotna@vida.cz

Lipča

Chapu, ze si každý chce nejak vydelat, ale u tohohle „projektu“ nevim, zda to mam brat vazne nebo zda se mam smat…nebo brecet. Takze poporade:

Na hlavni strance me privita obrazek jakesi lustici skupiny, který je prevzaty (eufemismus) z jiné mestske hry HiddenCity.

O kousek niz mame dva odkazy Read More o poctu hracu a „bicycle ready“ trase, ale oba odkazy vedou na tu stejnou hlavni stranu, takze si More fakt neReadnu.

Cool ukazatel poctu spustenych tras je na krasnem cisle 3…coz ale není pravda, ze ano. Trasu mate jednu – „kletbu“. Nize na webu se snazite ještě tvrdit, ze jste jiz spustili 4 další trasy, ale odkazy ze tri z nich vedou na „pripravujeme“ a ctvrta hra „alchymiste“ nenapadne odkazuje zpatky na hru „kletba“. Při prozkoumani fotek na vrsku stranky je ještě mozny najit, ze pripravujete „ztracenou laborator“ na jaro. Tak fakt nevim, co si vybrat.

Další dva odkazy na strance „schopnosti a dovednosti“ a „emoce a romantika“ nevedou prakticky nikam, ale to je uz detail. Stejne jako nefunkcni anglictina, odkazy na socialni site a fakt, ze prakticky všechny hesla pro vasi hru „kletba“ jdou vygooglit.

Co me ale pobavilo nejvic, tak jsou dve reakce spokojenych zákazníku na webu. Ma to jeden problem – ti lide neexistuji. Profilovka „studentky VSE“ je navíc stazena z netu tak lenosne, ze je mozne ji najit. Slecna se jmenuje Elise a je z Francie. Good job. Mam Elise napsat a zeptat se, jak moc se ji v Praze libilo?

Takze celkove mam pro vas dobrou zpravu – srsime kreativitou, mame dobre napady a radi tvorime zabavne ukoly. Ale spatna zprava je, ze v sifrovací komunite snad není nikdo tak naivni, aby tyto sve kvality propujcil na tuhle…nevim co.

Amazecity
Hledáme tvůrce šifer

Sršíte kreativitou, jste plni nápadů a rádi tvoříte zábavné úkoly? Baví Vás šifrovačky a únikovky? Hledáme člena týmu, který by s námi vymýšlel a tvořil originální a zábavné šifry pro naše městské pátrací hry.

V případě zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat na adrese: petr@amazecity.net