Přidat komentář

 1. k formátování se používá markdown

 • # reagovat

  Zde nebo na mailu můžete hlásit chyby, se kterými se na webu setkáte. Zpočátku jich bude asi hodně.

  • # reagovat

   Ahoj Dano,

   máš pravdu, opravdu dvě z uvedených her mají uveden špatný rok konání. A jsou to... chvíle napětí... Svíčky 2007 a Krtčí Norou 4. :)

   Opravuji hned.

  • # reagovat

   Jan Knížek

   Ahoj, web je úžasný. Jen tak dál. Jen bych někam ke statistice týmu doplnil informaci o počtu všech šifrovaček, na kterých byl. Honza

  • # reagovat

   Yeti: Automaticky se nic nedetekuje. Při vkládání záznamu na Baharis se zadával klan a tým. Záleží tedy, jaký tým byl zadán v původních datech. Data jsou tu jenom jinak vypsaná. Ale jde opravdu spíše o provizorní výpis, jakkoli tu už je tato verze delší dobu. Změní se to.

  • # reagovat

   Sváťa

   Ahoj,

   díky moc za stránky, je to radost sledovat.

   Kdy bude možnost smazání účasti týmu ve hře? Veřím, že implementačně to není náročné a workaround smazat-založit nahradí i editaci.

   Zneužití bych se asi nebál.. přece jen ta komunita si věří a už teď nikomu nic nebrání např. zadávat nesmysly jiným týmum a neděje se to..

   Díky,

   Sváťa

  • # reagovat

   Dana

   Jinak bych měla drobné vylepšení, při zapisování členů týmu mi hodně chybí přesun na další pole pomocí tabelátoru...

   Velké díky předem ;-)

  • # reagovat

   Dana

   Dero, no ty jsi úúúžasný! ;-)

   Díky!

  • # reagovat

   Jaroslav Polakovič

   Fórum bude česky, na lokálu vše běží, na serveru jenom přepnu jazyk s příští aktualizací kódu. Pokud jde o prezentační věci, tak ty nebudu v současné době řešit moc aktivně. Podstatnější věci a jednoduché drobnosti ale samozřejmě opravím (například i špatnou barvu v modálním okně textu při vkládání linku). Díky.

  • # reagovat

   Yeti

   Toto  je především nejasnost, resp. zvědavost.  Na rozdíl od Baharisu zde zjevně funguje jakási detekce přejmenovaných nebo jinak transformovaných týmů.  Nicméně třeba JADRAWN se nerozpozná ani jako Arawn (to bych ani nečekal), ani jako JÁDRO . Je k detekci shodnosti zapotřebí, aby tým X a tým Y měly někdy identické složení?

  • # reagovat

   Tomáš

   Váš tým tu vidím dokonce ve dvou podobách:

   http://sifrovacky.cz/statistiky/tymy/Potkali+se+u+Komína/

   http://sifrovacky.cz/statistiky/tymy/Potkali+se+u+Ťamana/

   I když údaje jsou dle všeho nekompletní.

  • # reagovat

   Jaroslav Polakovič

   Honza: Přidám, díky.

   Dejw: Vzhled je provizorní a radikálně se ještě změní. :)

  • # reagovat

   Jaroslav Polakovič

   Tak například není možné se v současné chvíli registrovat a přihlásit. Ale to se brzy změní.

  • # reagovat

   Dana

   Ahoj, nemohlo by se někde nějak zobrazovat datum hry? Nějak se nemůžu dopočítat. Mám třeba v roce 2007 odehraných 6 her, všechny jsou zadané, ale v součtu se mi v roce 2007 zobrazují jen 4. Stejně tak v roce 2011 jich vidím 8 místo 10. Absolutně nechápu, jakto, že celkový součet zadaných her sedí. Docela by mě potěšilo, kdyby se to dalo dohledat a případně opravit. Díky! A zdravím a přeju hodně času na vylepšování webu ;-)

  • # reagovat

   Majk

   Seznam povolených tagů v Chrome vytéká z bleděmodrozeleného rámečku (<a href="http://www.longren.org/wrapping-text-inside-pre-tags/">fix</a>)
   I když s tím má asi málokdo problém, tak by to fórum nemuselo být anglicky.
   

  • # reagovat

   Tíman

   Čau,

   vložil jsem hru Hospodské luštění a ročník dal na 2013, takže je teď v seznamu her při vkládání záznamu dvakrát "Hospodské luštění" a asi to bude dělat bordel.

   Promiň :-)

  • # reagovat

   Dana

   Tak se mi v tom podařilo zorientovat, co se dalo dohledat, a dospěla jsem k závěru, že 2 z těchto 6 her:

   Sendvič 2007 Bedna 2007 Svíčky 2007 Haluz - detektivní agentura Krtčí norou 4 TMOU 2007

   musí mít uvedeno chybně konání v roce 2008, protože mi v roce 2007 2 hry chybí a v roce 2008 přebývají...

  • # reagovat

   Dero

   Ahoj,

   všechna data, která jsem z Baharisu dostal, by v databázi měla být. Pokud tam nejsou, tak jsem je bohužel z nějakého důvodu nedostal a budete je asi muset vložit znovu. :(

  • # reagovat

   Yeti

   Při vkládání nové hry do statistik by mělo někde být velkým tučným snadno viditelným písmem napsáno, že součástí oficiálního názvu (ať už je to cokoli) má být i ročník (ať už je definován jakkoli).  Políčko roku, kdy se hra konala, že je tam proto, aby databáze věděla, kdy se hra konala. Nebo, pokud to takhle nemá být, tak jak to má být. Zrovna jsem si všiml, že někdo (Spící Volové?) vyrobil HOH bez ročníku, takže jsem byl nucen založit HOH 2013  a udělat v tom ještě větší bordel...

  • # reagovat

   Lukáš (Potkali se u Komína)

   Ahoj,

   píšeš tam, že statistika je převzatá z Baharisu, je už zadaná kompletně, nebo se teprve dodělává (náš tým tu totiž zatím není v žádné jeho podobě, tak mě zajímá, jestli část původních dat z Baharisu byla ztracena nebo ještě není nahrána)? Pokud tam nejsme, začal bych to plnit ručně, ale pokud tam jsme, asi by to bylo jednodušší a nepouštěl bych se do toho.

   Díky za informaceLukáš

  • # reagovat

   Jeffer

   Hola, uvažuje sa o zavedení „aktuálneho priezviska“ aby naše vydaté kamarátky (alebo ženatí kamaráti – aj takí sa nájdu) mohli byť v databáze vedené pod novým menom? Ideálne aby boli vyhľadateľné aj podľa nového, aj podľa rodného.

  • # reagovat

   Dejw

   Dero, dokážu si představit, kolik práce muselo dát stáhnutí té tapety s továrnou, přesto si dovoluji navrhnout její nahrazení něčím méně rušivým. Mně se třeba až při třetí návštěvě webu podařilo najít horní bílou lištu s tlačítky. Děkuji, že budeš o mém návrhu přemýšlet.

   Dejw

    

    

    

    

  • # reagovat

   Jan Knížek

   Zdravím všechny, našel jsem jednu chybku. V přehledu klanu je sice u každé šifrovačky vidět za jaký hráli tým, ale v detailu hráče je klan místo týmu, za který se zúčastnil.

  • # reagovat

   Jan Knížek

   Ještě tedy přidám jednu zprávu, nějaké RSS se neplánuje? Je to příjemnější, než web pokaždé kontrolovat.

  • # reagovat

   Jaroslav Polakovič

   Jan Knížek: Ano, RSS a (change)blog bude brzy. Pokud jde o výpis statistik, ten je spíše provizorní a vznikl z nutnosti nějak navázat na zrušení Baharisu. Připravuji jinou verzi, která bude přeci jen dotaženější. Díky však za upozornění!

   Richard: Ano, to je bug. Opravím, díky.

  • # reagovat

   Richard Musil

   Ve výpisu týmu se vypisuje i křížová tabulka spoluúčastí jednotlivých členů. Jména v horní legendě tabulky se mi v chrome vypisují vodorovně (takže tak zhruba dvě - tři první písmena). Nevím jestli to je bug nebo záměr, ale asi by to bylo lepší tisknout svisle (pokud to teda v HTML jde).

  • # reagovat

   V těch dobách byl kalendář jinde. Nejspíš jsem to vkládal ručně a o měsíc jsem se sekl.

  • # reagovat

   "Dana"

   Ahojte, nevím, jak se to stalo a jestli je to jediná hra, kde se to stalo, ale Krůta byla vždycky v červnu. V databázi je prvních 7 ročníků v červenci... https://sifrovacky.cz/sifrovacky/kruta-za-kruta