Přidat komentář

 • # reagovat

  Spousta věcí pravděpodobně nebude od začátku fungovat, jak má. Pokud narazíte na něco, co nefunguje, pište sem :-)

  • # reagovat

   Všechno bude :-) Otázkou je, kdy.

  • # reagovat

   Izmi

   Cool. Spraveno. Dík.

  • # reagovat

   Ota Jašek

   Když je rozkliknut detail nějakého hráče, tak při kliknutí v té "mininavigaci" (Statistiky -> Hráči -> Jméno) na položku "Hráči", tak chybí lomítko a odkaz vede na adresu http://sifrovacky.czstatistiky/hraci/

  • # reagovat

   Tom

   Šťourám se v tom o dlouhých zimních večerech a přehlédl jsem, že tam po aktualizaci je problém s právy. Opravil jsem to.

  • # reagovat

   yeti

   Vida, díky, zkoušet jméno napsat (namísto rovnou vybrat) mě nějak nikdy nenapadlo...

  • # reagovat

   Tonda Hanuš (Vánek)

   Ahoj, předně bych chtěl ocenit Vaši snahu o obnovení webu šifrovačky.cz, protože mi to přijde jako super nápad trochu víc centralizovat šifrovací komunitu. :-) Ač to není technická chyba, měl bych jeden nápad na zlepšení, a to přidat nějakou možnost editovat či mazat staré záznamy v databázi hráčů a týmů. Vím, že už se o tom mluvilo a předpokládám, že to není úplně jednoduché, ale myslím, že spousta hráčů by to ocenila. :-)

   Tonda

  • # reagovat

   yeti

   s/\.správně//

   Fuck.

  • # reagovat

   Síba

   Nepůjde. Změny se neuloží.

  • # reagovat

   Díky! Proxy funguje podle mých představ.

   FTR, konfigurací to asi upravit nepůjde, spíše někde před výpisem daného pluginu.

  • # reagovat

   Zdeněk Bouška

   ICS export kalendare nejde naimportovat do Google Calendar. Neni to validni: https://icalendar.org/validator.html?url=https://sifrovacky.cz/kalendar/budouci.ics Pred asi mesicem to fungovalo.

  • # reagovat

   Izmi

   Njn, v mobilu se nenajíždí, tak mě to nenapadlo ;-)

  • # reagovat

   Yeti

   Chtěl jsem opravit datum konání iNuly, které se naimportovalo nějak nesmyslně. K tomu je zapotřebí registrovat se.

   Chtěl jsem se tedy registrovat. Registrační formulář napsal, že mi na e-mail poslal heslo, ale heslo nepřišlo ani do druhého dne, takže už nečekám, že by přišlo.

   Až teď kliknu na Odeslat, tak se ukáže, zda můžu psát do fóra...

  • # reagovat

   Tom

   Už na to taky koukám, děje se tam něco divnějšího než jsem si myslel. Vytvořil jsem další ročník ručně, uprav si ho na https://sifrovacky.cz/statistiky/hry/svicky-2018/upravit. To už snad půjde a já se večer kouknu, co jsem zvoral.

  • # reagovat

   yeti

   Teda sorry, že furt prudím, ale teď se mi zobrazil čas mého předchozího příspěvku jako ‚‚před 3 minutách‘‘ nebo tak něco. A připadám si opět trochu jako na Astře-X... Nemohly by se prosím časy zobrazovat

   ía) jako fakt normálně česky bez jazykových excesů

   (b) nedospěla-li technologie odvozování ‚‚před‘‘ tak daleko, aby umožňovala (a), tak prostě jako absolutní čas v ISO formátu.

  • # reagovat

   J

   U vkládání příspěvku "Můžete použít tyto HTML značky a vlastnosti: ..." není moc pěkně zformátované - v žádném z prohlížečů, které jsem zkusil (řazeno abecedně: Edge, Firefox, Chromé, IE), není ani vidět celý výčet těch značek/ vlastností, natož aby byl v tom zeleném rámečku.

  • # reagovat

   Od nějaké aktualizace prohlížeče se mi na stránkách zobrazuje zpraseně diakritika. Především v sekci Jak organizovat, ale neprocházel jsem to všechno.

   Je to tím, že některé české znaky jsou kanonicky rozložené, například dlouhé í U+00ED je na stránkách representováno jako obyčejné i U+0069 a kombinující akcent U+0301. Což samozřejmě teoreticky má být naprosto ekvivalentní, ale prakticky se ta rozložená representace renderuje idiotsky s diakritikou kdesi úplně mimo.

   Šlo by prosím převést texty do komponované normální formy (NFC)?

   Udělá to třeba následující skriptík/filtr

   \#!/usr/bin/python
   import sys, unicodedata
   sys.stdout.write(unicodedata.normalize('NFC',sys.stdin.read().decode('utf-8')).encode('utf-8'))
   

  • # reagovat

   Tom

   Exit byl špatně zařazený do roku 2001. Není u něj známé datum, jen rok. Ročník a datum hry se zobrazí při najetí na hru.

  • # reagovat

   Petr Pavel

   Ve statistikách pro konkrétní týmy a hráče se negeneruje správně odkaz pro prostřední úroveň v breadcrumbs - chybí lomítko mezi 'sifrovacky.cz' a 'statistiky' v odkazu 'Týmy', resp. 'Hráči'.

  • # reagovat

   Tom

   Zkoušel jsem ji přiřadit a neuložilo se to. Po nějaké aktualizaci přestalo fungovat přiřazení hráče, pokud byl vybrán z připraveného seznamu (ten, který se objeví před psaním jména), opravil jsem to. Hádám, že jsi narazil na totéž, Renča se tam nabízí jako první.

  • # reagovat

   jd

   Link na detail týmu není vygenerován správně (končí chybou) když název týmu obsahuje speciální znak (třeba /)

   Po manuálním URL encodingu upravený link funguje.

  • # reagovat

   Tom

   Jak se to projevuje? Nepodařilo se mi to zopakovat. Zpravidla se to stává, pokud se hráč už hry účastní. Opravil jsem hlášku tak, aby i řekla kdy a kde, nějakou dobu tam teď bylo jen Došlo k chybě při ukládání záznamu do databáze.. Odkaz už nefunguje, při načítání týmů jsem je přepsal.

  • # reagovat

   Jirka Lipovský

   Obdobná chyba se vyskytuje, také když rozkliknu detail týmu. V "mininavigaci" "Statistiky › Týmy › Název týmu při kliknutí na "Týmy" také chybí lomítko v odkazu.

  • # reagovat

   Václaf

   Nefunguje vám registrace do kalendáře, resp. neodesílají se maily. Při pokusu o obnovu hesla to dokonce nahlásilo, že poskytovatel nemá povolenou funkci mail() ;-) Asi bude někde chybička.

  • # reagovat

   yeti

   Seznam nejbližších her v boxu na hlavní stránce ukazuje u terénních her ‚‚internet‘‘. Naopak u Sendviče (který internetový je) neukazuje ani ‚‚internet‘‘ ani jiné místo konání. Přijde mi, že je někde invertovaná nějaká podmínka ohledně místa konání...

  • # reagovat

   jd

   Není možné vytvořit klan (POST na /statistiky/klany vrací 404)

  • # reagovat

   Tom

   Už vím, co myslíš zelenou barvou, doteď jsem si nevšiml, že tam je. Plugin pro dropdown jde použít i pro zadání více hodnot, kde označení a manipulace s vybranými hodnotami dává smysl, a zřejmě se označení výběru dostalo i pro výběr jednoho prvku.

   Systém nemění přiřazení už jednou přiřazených hráčů, ať už manuálně nebo automaticky. Pokud se přířazení změní, zřejmě v mezičase došlo ke smazání hráče a opětovnému vytvoření. To se stane, pokud se na webu hry změní nick, nebo pokud seznam hráčů nahraju ručně a netrefím správné parametry, aby se existují hráči jen aktualizovali.

  • # reagovat

   J

   Dík za rychlou opravu, ale ještě tam zůstala ta nekonzistence, že na stránce hráče je u NT "Odehraných her celkem: 92", ale na stránce klanu v sekci Hráči v klanu počet her 93 (níže v seznamech jich je celkem opět jen 92, takže netuším, co tam je započítáno navíc).

   Ještě si tak říkám, zda by nebylo intuitivnější počítat na stránce klanu v tabulce Počet spoluúčastí jen spoluúčasti za daný klan, když se tam zobrazují jen (ex)členové klanu a celkový počet spoluúčastí je i na stránce hráče. Ale to asi může cítit každý jinak.

  • # reagovat

   J

   Vypadá to na nějakou nekonzistenci v počítání účastí - např. na stránce klanu https://sifrovacky.cz/statistiky/klany/zebra-rez je u NT uvedeno 96 účastí, ale celkový počet vypsaných her s účastí klanu je jen 89, z toho her s uvedenou účastí NT jen 86; přičemž na stránce hráče https://sifrovacky.cz/statistiky/hraci/natalie-tejkalova je uvedeno 92 her - všechny účasti přiřazené klanu ZŘ. Na stránce klanu zřejmě přebývají zrušené hry (Civilizace 2020, Zkratka 2020 a Kvalifikace Tmou 2020); a naopak tam chybí hry, pro které jednotící prvek nevidím (Kvalifikace Tmou 2017, Matrix: Kytice, Po trati 2020...); ale i když vezmu do úvahy všechny tyto hry, do 96 stále ještě jedna chybí.

   Mimochodem tabulky Počet spoluúčastí na stránkách klanů jsou nevyplněné.

  • # reagovat

   Tom

   Část toho jsou chyby, část způsob, jak se hry přiřazují klanu. Každý tým se započítá nejvýše jednomu klanu. Aby se započítal, je potřeba, aby se většina hráčů hlásila ke klanu. Na stránce klanu se vypisují hry, kde má klan většinu (Přehled her) a ty, kde žádný klan většinu nemá (Ostatní). Hry, které jsou přiřazené jinému klanu, tam nejsou. Např. na Kvalifikaci Tmou 2017 jsou tři hráči za Da Vinci a Naty za Zebra Řez, tým se započítá klanu Da Vinci, na stránci Zebry není.

   V kategorii Ostatní by i tak mělo být víc her. Nevidím teď, co mají společné ty chybějící. Doplním na stránku všechny hry, kterých se ůčastnil někdo z klanu. U někoho to možná bude hodně dlouhé, ale myslím, že to nevadí.

   Na stránce klanu zřejmě přebývají zrušené hry (Civilizace 2020, Zkratka 2020 a Kvalifikace Tmou 2020);

   Potvrzuji, zrušené hry tam nejsou ošetřené. Opravím.

   Mimochodem tabulky Počet spoluúčastí na stránkách klanů jsou nevyplněné.
   Potvrzuju, přehlédl jsem, že to zmizelo. Vrátím.

   P.S. Hlavičku jsem zaznamenal, myslím, že se nikomu nechce šťourat ve wordpressu. Po Matrixu™ se ho snad zbavím.

  • # reagovat

   Izmi

   V Bedna 2004 byl duplicitní záznam, tým FIMAN++ (byl prázdný) jsem chtěl smazat, ale dávat ho jako 'zrušena účast' asi nebyl dobrý nápad, páč tam asi záznam zůstal viset, jen se nezobrazuje ve výpisu týmů u hry. Potřeboval bych totiž Fiman přejmenovat na FIMAN++, což teď nejde.

  • # reagovat

   yeti

   Nejde mi přiřadit Renču u Dnem 2018. Dělal jsem to už myslím několikrát v průběhu několika měsíců. Jdu na svoje statistiky, kliknu na odkaz ‚‚kancl‘‘ s tužtičkou u Dnem 2018, Objeví se tabulka, já a Věrka tam máme přezdívku i ‚‚Hráč‘‘, Renča jen přezdívku. Takže ji vyberu z menu, kliknu na Uložit změny, napíše to ‚‚tým byl úspěšně upraven.‘‘. Počkám do druhého dne -- nebo (typicky) na to zapomenu a jednoho dne se prostě na svoje statistiky podívám z nějakého důvodu znovu. A Renča je pořád stejně nepřiřazená.

  • # reagovat

   Jana R.

   Ahoj, web je moc pěkný a užitečný. Chtěla jsem opravit info o hře v kalendáři (hra je jednodenní, rergistrace běží). Nepodařilo se mi ani napodruhé registrovat, psalo to něco ve smyslu, že stránka nemá povoleno odesílat maily.

  • # reagovat

   Síba

   Jak píšu: Když odklepnu první formulář (respektive v něm vyberu hru), stane se pouze to, že to samo předvyplní ten druhý. Jinak nic.

  • # reagovat

   Jo, to se vyřešilo, ale nedokážu upravit popis hry. Čekal bych někde v editoru Akce velké tlusté tlačítko Publikovat (nebo něco v tom smyslu), které z rozepsaného konceptu udělá publikovaný text. Zkoušel jsem klikat na všechny aktualizace a náhledy a vůbec na cokoli, co mi přišlo, že snad nenaruší konzistenci šifrovacího prostoru, ale neproklikal se k ničemu užitečnému. Zajímavé je, že datum a cenu jsem upravil, ale možná špatným postupem...

  • # reagovat

   Olin

   Zdar, když se dívám do statistik (týmů i hráčů), tak všechny odkazy jsou chybné. Např. https://sifrovacky.cz/archiv/tymy/Red+Alert/ správně má patrně být https://sifrovacky.cz/statistiky/tymy/Red+Alert/ Díky za nápravu!

  • # reagovat

   Pravděpodobně už jsem se taky zaregistroval. Pokud by se šlo doklikat k registračnímu formuláři i jinudy, než přes zadávání nové hry v Kalendáři, tak by to bylo super :-) Jinak teda i když už vím, že odkazy v menu nejsou odkazy, ale jen rozbalují nabídku, tak na ně pořád klikám. Pokud by tedy například odkaz Jak organizovat vedl na stránku Dramaturgie nebo na http://sifrovacky.cz/jak-organizovat/, bylo by to mnohem víc user-friendly :-) Dík!

  • # reagovat

   Tom

   Na stránce pro přidání hry jsou dva formuláře, jeden pro přidání ročníku existující hry a jeden pro vytvoření nové šífrovačky. Mrknul jsem do logu a vypadá to, že zkoušíš pomocí toho druhého vytvořit novou šífrovačku. Ona má stejný název jako už v databázi je a neschroupne to. Zkus ten první formulář a já si napíšu od úkolníčku, že to tu chybu má sdělit příčetnějším způsobem než neexistující stránkou.

  • # reagovat

   Ahoj, s vložením ČeSKOLEtu bych chtěl nahlásit z mého pohledu na chybu použitelnosti. Navrhoval bych, kdyby akce delší než N dní (třeba N=3) byly do iCal exportovány jen jako datum začátku a konce. PSDP něco takového jako měl předchozí Chlýftýmácký kalendář. Dík.

  • # reagovat

   To byla první věc, kterou jsem zkusil. Nefungovala. Teď funguje. Nevím, co se změnilo, pokud něco (aktualizoval a restartoval jsem lišku, ale to už jsem předtím udělal jednou bez výsledku). Ze srovnání obou chování bych řekl, že předtím mi tlačítko aktualizace zobrazovalo náhled a tlačítko náhledu nedělalo nic. Jsem sice blbej, ale ne snad tak, abych klikal o 150 pixelů mimo... No, hlavně že to už funguje. Díky.

  • # reagovat

   Tom

   Admin pořádá Matrix, opravím to po Matrixu™.

  • # reagovat

   Tom

   Za poslední měsíc se tam nic nezměnilo, jen přibyly nějaké hry. Odstranil jsem HTML komentář, který tam neměl být a už by to mohlo projít. Validátor si stěžuje na neznámou časovou zónu Europe/Prague, nevím proč a jestli má pravdu, hádám, že to projde i tak.

  • # reagovat

   Honza

   Ahoj, máš pravdu, že (jak teď zkouším) pro již proběhlé hry to funguje, ale pro hru, které ještě neproběhla, to nefungovalo. Konkrétněji: - 2x 'Honza' -> nelze přiřadit jméno (myslím, že jsem zkoušel přiřadit jen prvnímu i oběma); - změna jednoho 'Honza' na webu hry na unikátní přezdívku -> dvakrát 'Honza' zůstal a nová přezdívka se přidala = o jednoho hráče více; - změna druhého 'Honza' na unikátní na webu hry -> oba smazáni, takže ok; - vrácení jednoho 'Honza' na webu hry, zde přiřazení bez problému, vrácení druhého 'Honza' na webu hry -> zde jen odstraněna ta předchozí varianta = o hráče méně.

  • # reagovat

   Jiří Kadlčík

   Také jsem zkoušel přiřadit hráče k nespárovaným přezdívkám pro záznamy týmu TimeOut, ale nedaří se mi to... Všechno vypadá v pořádku, po uložení se napíše pozitivní informace "tým byl úspěšně upraven." ale nic se nestane.

  • # reagovat

   Tom

   U vytvoření klanu byla rozbitá captcha, mělo by to být opravené.

  • # reagovat

   Tom

   Uf, tak snad tentokrát. Kdysi dávno jsem tam nahrál loga některých her, ale uložila se špatně a způsobila, že se hra s logem nedala přidat ani upravit. Děkujeme za trpělivost, určitě to není pomsta za bolavé nožičky!

  • # reagovat

   Tíman

   Web vypadá super! :-) Všiml jsem si drobné nesrovnalosti ve statistikách týmů, KVÍK! má podle tabulky "TOP 50 týmů dle počtu účastí" 65 her, ale podle her v detailu týmu jich je 70.

  • # reagovat

   Jana R.: Mělo by být opraveno, registrace už by měla být možná. Až se zaregistruješ, napiš prosím sem (nebo třeba mně na FB) - dám ti práva na úpravu konkrétní hry.

  • # reagovat

   Ahoj, zpětný odkaz ze stránky Návod k úpravě kalendáře (ve stromu) vede na stránku kalendar-old.

  • # reagovat

   Jirka

   Ahoj, při jakémkoliv pokusu o editaci se objeví chybová zpráva. Nefunguje ani statek. Jirka

  • # reagovat

   Izmi

   Dle statistik her to vypadá, že Tmou 4 je chybně zařazena do roku 2001 místo 2002. Hodilo by se mít ve výpisu u názvu i číslo, lépe ročník (nebo obojí) - teď jsou všechny shodně TMOU.

  • # reagovat

   yeti

   s/ía)/(a)/

   Netuším, jak ta věc vznikla.správně

  • # reagovat

   Pavel

   Chtěl bych zeditovat infromace a datum konání letošní Studny v kalendáři. Zaregistroval jsem se jako Pavel5, ale nepřišlo mi na mejl heslo. Ve smapu jsem ho také nenašel. Nemůže být někde problém? Díky.

  • # reagovat

   M

   Nene, normálně na desktopu, Firefox 61.0b9. Zelená barva asi neni důležitá, jen mě to zajímalo. Konkrétně teda myslím to, když kliknu na jméno už přiřazeného hráče (tj. vpravo od jména); ne při vybírání hráče.

   Taky se mi zdá, že někdy systém přepíše už manuálně přiřazeného hráče jiným hráčem se stejným křestním jménem (pokud je vyplněné jen to).

  • # reagovat

   Síba

   Má úcta. Nejde mi zapsat do kalendáře další ročník Svíček. Když chci zadat další ročník staré hry, tak to neudělá nic kromě toho, že to vyplní údaje prohru novou, když bych chtěl doplnit to, tak to hlásí, že požadovaná stránka neexistuje.

  • # reagovat

   jd

   (bump) Žije ještě admin? Případně je možné vytvořit nový klan jiným způsobem?

  • # reagovat

   Zdeněk Bouška

   Uz mam sifrovacky v Google kalendari :) Jestli jste s tim nikdo nic nedelal, tak ma jen Google dlouhe vedeni.

  • # reagovat

   J

   Ještě jsem si všiml jedné nekonzistence - VT ( https://sifrovacky.cz/statistiky/hraci/vojtech-tabor ) má na stránce hráče 29 odehraných her, ale na stránkách klanů (např. https://sifrovacky.cz/statistiky/klany/zebra-rez ) má v tabulce "Počet spoluúčastí" 30 společných her s hráčem JJ.

   A v tabulce "Počet spoluúčastí" se v záhlaví sloupců (na rozdíl od záhlaví řádků) nepoužívá "Zobrazit jako" z profilu hráče, ale plné jméno.

  • # reagovat

   Kompas

   Nedaří se mi odeslat vyplněný formulář pro přidání hráče na https://sifrovacky.cz/statistiky/hraci/pridat U polí Jméno a Příjmení hlásí "je povinná položka", ačkoliv jsou vyplněná.

  • # reagovat

   Zdeněk Bouška

   Furt mi to nefunguje.

   Vlastne nevim, kdy presne to prestalo fungovat. Vsimnul jsem si, ze mi v Google kalendari chybi Parek nekdy minuly tyden. Dnes jsem zkusil kalendar odebrat a pridat znovu zpet a ted v kalendari nemam zadnou sifrovacku. Mohlo to vlastne byt o dost driv, urcite pred pridanim Parku.

   Zkousel z Google kalendare odebrat a zpet pridat jiny kalendar a tam mi to proslo bez problemu (http://stoh.su.cvut.cz/ical_akce.php).

  • # reagovat

   Matěj

   Obrázky v záhlaví se stále nezobrazují

  • # reagovat

   Tom

   Opravil jsem to, přehlédl jsem, že se mi tam při aktualizaci připletl i jeden commit, který tam neměl být.

  • # reagovat

   Tom

   Započítaná navíc byla hra, kde byla zapsaná v týmu, který zrušil účast. Vyhodil jsem ji, je tam teď taky 92.

  • # reagovat

   Pokud se nepleto, už se to nějak vyřešilo, že? Pokud by Ti to ještě nějak nefungovalo, napiš.

  • # reagovat

   Václaf, Pavel: Obnovil jsem vám hesla, už by vám měl přijít mail.

  • # reagovat

   Vpravo nahoře je box Publikovat a v něm je tlačítko Aktualizovat. To by mělo udělat tu magii. Ještě jsem zkontroloval práva a naklikal nějaká další - snad to nic nerozbije. Dej prosím vědět, jak to dopadlo.

  • # reagovat

   Lama

   Nebude příští Matrix 14., a ne 13. ročník?

   Nevím, kam jinam to napsat, tak snad to tu není moc velký spam :)

  • # reagovat

   M

   Ahoj, v některých případech nefunguje přiřazení/označení hráčů na budoucí šifrovačku, například zde: https://sifrovacky.cz/statistiky/tymy/a9067be8-5fd4-11e8-a30c-d7923d7c9e33/upravit?return_to=%2Fstatistiky%2Fhry%2Fkruta-zakruta-2018 pro Honzu.

  • # reagovat

   K registračnímu formuláři se časem doklikat nějak půjde, jen musíme prvně trochu vyladit, k čemu tu registraci vlastně budeme chtít. Zatím to je vlastně jenom nutnost pro zadávání her => nechceme k tomu lidi nutit, pokud to nepotřebují.

   A myslím, že prázdné vrchní položky v menu jsou důsledkem alespoň částečné user-friendlyovosti pro mobily :-)

  • # reagovat

   Izmi

   Abych to ilustroval konkrétně: https://sifrovacky.cz/statistiky/hraci/lukas-vesely První dvě Tmou odspodu byly v roce 2001, pak tam mám Exit 2002 a pak Tmou taky v roce 2002. Přesto součty her za jednotlivé roky uvádějí 3 a 1 hru v těchto dvou letech (namísto 2 a 2).

  • # reagovat

   Zdenek

   rozbite HTTPS ve foru:

   Mixed Content: The page at 'https://sifrovacky.cz/forum/tema/diskuse-o-webu/' was loaded over HTTPS, but requested an insecure script 'http://api4.mapy.cz/loader.js?ver=4.1.10'. This content should also be served over HTTPS. (index):40 Mixed Content: The page at 'https://sifrovacky.cz/forum/tema/diskuse-o-webu/' was loaded over HTTPS, but requested an insecure stylesheet 'http://fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans+Condensed:700&amp;subset=latin,latin-ext'. This content should also be served over HTTPS. (index):83 Mixed Content: The page at 'https://sifrovacky.cz/forum/tema/diskuse-o-webu/' was loaded over HTTPS, but requested an insecure image 'http://staging.sifrovacky.cz/wp-content/themes/puzzlelight/images/page/header4.png'. This content should also be served over HTTPS. 7Mixed Content: The page at '<URL>' was loaded over HTTPS, but requested an insecure font '<URL>'. This content should also be served over HTTPS. (index):1 Mixed Content: The page at 'https://sifrovacky.cz/forum/tema/diskuse-o-webu/' was loaded over HTTPS, but requested an insecure font 'http://fonts.gstatic.com/s/opensanscondensed/v12/z7NFdQDnbTkabZAIOl9il_O6KJj73e7Ff0GmDujMR6WR.woff2'. This content should also be served over HTTPS. (index):1 Mixed Content: The page at 'https://sifrovacky.cz/forum/tema/diskuse-o-webu/' was loaded over HTTPS, but requested an insecure font 'http://fonts.gstatic.com/s/opensanscondensed/v12/z7NFdQDnbTkabZAIOl9il_O6KJj73e7Ff0GmDuHMR6WR.woff2'. This content should also be served over HTTPS. (index):1 Mixed Content: The page at 'https://sifrovacky.cz/forum/tema/diskuse-o-webu/' was loaded over HTTPS, but requested an insecure font 'http://fonts.gstatic.com/s/opensanscondensed/v12/z7NFdQDnbTkabZAIOl9il_O6KJj73e7Ff0GmDunMR6WR.woff2'. This content should also be served over HTTPS. (index):1 Mixed Content: The page at 'https://sifrovacky.cz/forum/tema/diskuse-o-webu/' was loaded over HTTPS, but requested an insecure font 'http://fonts.gstatic.com/s/opensanscondensed/v12/z7NFdQDnbTkabZAIOl9il_O6KJj73e7Ff0GmDubMR6WR.woff2'. This content should also be served over HTTPS. (index):1 Mixed Content: The page at 'https://sifrovacky.cz/forum/tema/diskuse-o-webu/' was loaded over HTTPS, but requested an insecure font 'http://fonts.gstatic.com/s/opensanscondensed/v12/z7NFdQDnbTkabZAIOl9il_O6KJj73e7Ff0GmDurMR6WR.woff2'. This content should also be served over HTTPS. (index):1 Mixed Content: The page at 'https://sifrovacky.cz/forum/tema/diskuse-o-webu/' was loaded over HTTPS, but requested an insecure font 'http://fonts.gstatic.com/s/opensanscondensed/v12/z7NFdQDnbTkabZAIOl9il_O6KJj73e7Ff0GmDuvMR6WR.woff2'. This content should also be served over HTTPS. (index):1 Mixed Content: The page at 'https://sifrovacky.cz/forum/tema/diskuse-o-webu/' was loaded over HTTPS, but requested an insecure font 'http://fonts.gstatic.com/s/opensanscondensed/v12/z7NFdQDnbTkabZAIOl9il_O6KJj73e7Ff0GmDuXMRw.woff2'. This content should also be served over HTTPS. glyphicons-halflings.png:1 Failed to load resource: the server responded with a status of 404 () loader.js?ver=4.1.10:335 Používáte zastaralý nezabezpečený protokol HTTP pro API Mapy.cz. Prosím, přejděte na bezpečnější protokol HTTPS! Více informací na https://napoveda.seznam.cz/forum/viewtopic.php?f=31&amp;t=31514. _showHttpsError @ loader.js?ver=4.1.10:335 (index):1 Mixed Content: The page at 'https://sifrovacky.cz/forum/tema/diskuse-o-webu/' was loaded over HTTPS, but requested an insecure stylesheet 'http://fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans+Condensed:700&amp;subset=latin,latin-ext'. This content should also be served over HTTPS. util.js:224 Google Maps JavaScript API warning: NoApiKeys https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/error-messages\#no-api-keys ax.j @ util.js:224 (anonymous) @ js?sensor=true&ver=4.1.10:158 (anonymous) @ js?sensor=true&ver=4.1.10:64 (anonymous) @ js?sensor=true&ver=4.1.10:61 (anonymous) @ js?sensor=true&ver=4.1.10:64 (anonymous) @ js?sensor=true&ver=4.1.10:135 (anonymous) @ js?sensor=true&ver=4.1.10:64 (anonymous) @ js?sensor=true&ver=4.1.10:135 (anonymous) @ js?sensor=true&ver=4.1.10:64 (anonymous) @ js?sensor=true&ver=4.1.10:135 (anonymous) @ js?sensor=true&ver=4.1.10:64 (anonymous) @ js?sensor=true&ver=4.1.10:135 Xd @ js?sensor=true&ver=4.1.10:63 Td.wa @ js?sensor=true&ver=4.1.10:135 (anonymous) @ common.js:1 util.js:224 Google Maps JavaScript API warning: SensorNotRequired https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/error-messages\#sensor-not-required

  • # reagovat

   jd

   Super. Dík za info.

  • # reagovat

   Tom

   A k cemu je vlastne zezelenani jmena po druhem kliknuti?</

   Zelená barva je tam po najetí na položku v dropdown menu. Hádám správně, že to upravuješ na mobilu? Podle popisu mi přijde, že se něco pokazí v javascriptu při výběru hráče a na server neodejde to, co se zobrazí. Kouknu příležitostně do logů, jestli tam něco najdu.

  • # reagovat

   Tom

   Zkoušel jsem upravovat Máme čtyři Jany a fungovalo mi to. Možná jsi narazil na stejný problém jako Yeti. Pokud by to pořád nešlo, pošli sem odkaz na tým, který se nepodařil upravit.

  • # reagovat

   M

   Projevuje se to tak, ze po odeslani formulare se nacte stranka tymu, kde to prirazeni chybi. Obcas, pokud vyplnim vic hracu, to jejich cast ulozi a jinou cast neulozi (proste u jejich jmena po odeslani formulare a nacteni neni prirazen zadny hrac).

   A k cemu je vlastne zezelenani jmena po druhem kliknuti?

  • # reagovat

   Tom

   Též opraveno.

  • # reagovat

   Zdenek
  • # reagovat

   Izmi

   Takže to datum by se mohlo viditelně vypsat na stránce seznamu týmů v dané hře. Just an idea...

  • # reagovat

   J

   Na stránkách týmů se (na rozdíl od stránek klanů a hráčů) zobrazují i zrušené hry.

  • # reagovat

   Kompas

   Na většině stránek dostupných z menu (v podstatě vše mimo hlavní stránky a Kalendáře) je chybná URL obrázku v záhlaví (http://staging.sifrovacky.cz/wp-content/themes/puzzlelight/images/page/header4.png)

  • # reagovat

   Honza

   Zřejmě nelze přiřadit hráče k přezdívce, pokud má více hráčů týmu na dané hře stejnou přezdívku (křestní jméno).