Přidat komentář

 • # reagovat

  Yeti

  Co znamená zelené podbarvení některých her v kalendáři? Červená vypadá, že značí hru, která se nekoná (usuzuji ze vzorku o velikosti jedna). Zelená tedy znamená, že hra se koná? A co ty, co nejsou zelené, ty se ani nekonají, ani nenekonají?

  Dovedu si představi spoustu věcí, které by zelená mohla znamenat: hra už má stránky k danému ročníku, je přesně určena doba trvání, běží registrace, hra je pro greenhorny, hra je ekobio a nerozdává papírová zadání, hra je vyrobena z recyklovaných šifer, hra se koná v lese, pije se na ní zelená nebo jí zelenina, hra se koná na zelený čtvrtek, ... Ale nic z toho to není. Fuška v podstatě žádné smysluplné kritérium ani splňovat nemůže, protože momentálně není ničím víc, než kolíkováním prostoru v kalemndáři. A zelená je taky.

  • # reagovat

   Eliška

   Mně se to líbí. Pro lidi (jako třeba já), co se dívají do kalendáře celkem často, aby věděli, kdy se zase můžou těšit na něco, na co se zatím netěší, je to příjemné.

  • # reagovat

   Yeti

   Mně by se zase líbilo, kdyby to znamenalo třeba otevřenou registraci (ano, někdo by to musel někde zakliknout/zadat).

  • # reagovat

   Yeti

   Rozčilovalo mě, že nevím, proč je to zelené ;-)

   Jinak tedy těžko říci, zda zrovna tohle k něčemu je. Hry většinou stanovují termín a kolíkují prostor v kalendáři, když ještě nemají stránky k aktuálnímu ročníku, o registraci ani nemluvě...