Přidat komentář

 • # reagovat

  JiříK

  Díky za vysvětlení. Je to jasnější :)

  Do Hostitelů spadnou i hráči z klanů, kteří v daném týmu neměli většinu, a také neklanoví hráči. Viz např. Petra Kosarová (Dnem 2007) nebo Emil Drápela (Po trati 2017) jako Hostitel zde: https://sifrovacky.cz/statistiky/klany/corn-flakes Nedává mi smysl takového hráče nazývat Hostitel. Takové bych raději viděl v Kumpánech. Což takhle upravit definice následovně: Host - šel v týmu, ve kterém byla většina hráčů za daný klan (žádná změna) Kumpán - šel v týmu, ve kterém byl alespoň jeden hráč za daný klan, a zároveň v něm nebyla většina* žádného klanu Hostitel - šel v týmu, ve kterém byl alespoň jeden hráč za daný klan, a zároveň v něm byla většina* klanu daného hráče (hostitele)

  Podobně by se daly asi rozdělit i hry ze současných dvou kategorií (Přehled her/Hostování) z pohledu klanu na tři: - Hry klanu (tým, ve kterém šla většina* hráčů za daný klan, tj. současný Přehled her) - Kumpanie (tým, ve kterém alespoň jeden hráč klanu vystupuje jako Kumpán) - Hostování (tým, ve kterém alespoň jeden hráč klanu vystupuje jako Host)

  *většina: Otázka je, jak chápete většinu. Osobně ji nýní chápu jako stav, kdy v týmu je alespoň polovina hráčů daného klanu a zároveň jiný klan nemá v daném týmu polovinu. Tedy např v týmu 2-2, 2-2-1, 1-1-1-1 nemá většinu nikdo, ale v týmu 2-1-1 ano.