Přidat komentář

  • # reagovat

    Yeti

    Aha, tak každý hráč může věnovat účast klanu a zvýšit jeho slávu (nebo tak nějak). To jistě v principu někdo může chtít dělat. Ale spíš je buď v týmu nějaký autista (zhruba tak jeden), kterého fascinují databáze a statistiky, takže ty věci eviduje, případně je tlakem ostatních členů určen chudák, který to dělá, nebo na to tým obecně kašle. To je AFAIK zhruba tak míra toho, jak budou lidé věnovat účasti a zvyšovat slávu.

    Chtěl bych, aby databáze shrnovala reálná data o účasti a šlo najít, kdo kdy kolikrát s kým šel v jakém týmu. Je to tak kontroverzní přání?

    Předtím se musely účasti vyplňovat ručně, což byla pruda, ale někdo to dělal, když existoval aspoň minimální zájem, a databáze pak ukazovala, co bych chtěl vidět. Klany, hostitelé, hosti, paraziti a sláva mohou být přidaný inside baseball. Ale neměla by to být funkcionalita základní. Když chci vidět, čeho se účastnil tým 37,5% a v jakém složení, měla by mi to databáze prostě vyplivnout a nedělat obstrukce s klany -- jelikož to zjevně ví (jak lze dovodit z jiných výpisů).