Přidat komentář

 • # reagovat

  Jirka Skuhrovec

  RE: Ivo C. 1) Velké vs. malé hry: dostaneme-li se nad kritický počet hlasů (teď je určeno 10 na šifru), pak už výhodu velkých až tak necítím. Je to tedy o výzvě získat dostatečný počet hlasujícíh - doufáme ve výpomoc orgů samotných her, kteří budou chtít feedback - ideálně ASAP po hře.

  2) Hodnocení neluštěných šifer: myšlenka byla, aby si každý zkusil šifru alespoň doma, než klikne na hvězdičku. Bylo by to o kousek objektivnější, ale šlo proti cíli 1), čili jsme po uvážení toto pravidlo vyndali. Je na zvážení každého, na základě čeho dá šifře hodnocení.

  RE: Aleš 3) nominace vybraných šifer - možná k tomu jednou dojdeme (protože málo hlasů), ale jde to proti některým cílům webu. Tak třeba dát i nehezký feedback na nehezké šifry. Teoreticky bych se proto spíš uchýlil k něčemu co výše navrhuje Filip. Ale nepředbíhejme.

  4) hlasování hned po hře - stoprocentně ano, testujeme teď na Potrati, s vaším svolením Tomáš jistě bleskově nahodí i Matrix. Rok 2017 v tomhle je prostě takový neohrabaný nultý ročník - kde je k hodnocení obrovské množství šifer najednou. Když půjde letošek dobře, budou se hlasy sbírat hladčeji už průběžně.

  5) širší škála - znamenám si názor. možná i jo..

  Re: Yeti 6) Průměrování - no a jak to dělat jinak a lépe? Považovat za nejlepší šifru, které dostane relativně nejvícekrát pět hvězdiček?