pomalu nám dorůstá další generace šifrátorů (aktuálně 5 a 7 let). Kam by se s nimi dalo jít? Posledních pár let luštíme jen Sendvič, ale už bychom snad mohli i do terénu. Šift? Hradecká sova? Dejvická šifrovačka?
Já chodím se synem (6 let) na Hradeckou Sovu. Trasa je tak akorát a počasí většinou bývá fajn. Typicky luští šifry z předchozích stanovišť, takže si zaluští a zároveň nebrání v týmu postupovat dál.
Pak existuje asi dost her mimo hlavní komunitu, které typicky budou lehčí a víc dětsky orientované, ale tam zatím neporadím.
Trochu pozdě, však doporučuji Piknik a Dnem. V obém se nebudou počítat do členů týmu. Pro lehce starší nám funguje i Po kotlem, ale to už je větší zima a déle do noci.
Ahoj,
pomalu nám dorůstá další generace šifrátorů (aktuálně 5 a 7 let). Kam by se s nimi dalo jít? Posledních pár let luštíme jen Sendvič, ale už bychom snad mohli i do terénu. Šift? Hradecká sova? Dejvická šifrovačka?
Díky za tipy .-)
Já chodím se synem (6 let) na Hradeckou Sovu. Trasa je tak akorát a počasí většinou bývá fajn. Typicky luští šifry z předchozích stanovišť, takže si zaluští a zároveň nebrání v týmu postupovat dál.
Pak existuje asi dost her mimo hlavní komunitu, které typicky budou lehčí a víc dětsky orientované, ale tam zatím neporadím.
Trochu pozdě, však doporučuji Piknik a Dnem. V obém se nebudou počítat do členů týmu. Pro lehce starší nám funguje i Po kotlem, ale to už je větší zima a déle do noci.