Hlavní strana Diskuzní fórum Diskuse o webu Oprava chyb v záznamu

Toto téma obsahuje 3 komentáře a naposled do něj přispěl Patches před skoro 10 roky.

 • Autor
  Příspěvky
 • # reagovat

  Jakub Hájek

  Ahoj,

  nešlo by nějak zpětně upravovat chyby v záznamech? Třeba já (a můj tým) je dvakrát zapsán v Astře X a pak se to počítá jako dvě odehrané hry a ne jako jedna.

 • # reagovat

  Anička

  Ahoj, mám podobnou otázku, a chtěla jsem vědět, co pro autora webu znamená termín "v nejbližší době", ve kterém má být možno mazat záznamy ve statistikách. Jestli používáš tyto termíny v podobném významu, jako já, tak potěš pánbu ;-) A nebo jiná otázka: máme prudit a ptát se, kdy se co pohne, nebo dál tiše čekat? Co bude pro tvůrce větší motivace?

 • # reagovat

  Patches

  Ahoj,

  mně se pro opravu chyby v záznamu osvědčilo jednodušše napsat e-mail Derovi. Do jednoho nebo dvou dnů bylo vše opraveno.

  A věřím, že kdyby tohle udělal každý, tak by to v závislosti na počtu chyb v záznamech buď učinilo tuto diskusi bezpředmětnou (pokud je chyb málo, byly by rychle a efektivně opraveny přímo správcem), nebo bylo dostatečnou motivací pro zavedení uživatelského přístupu k chybám (pokud je chyb tolik, že je pro Dera efektivnější zavést systémové řešení, než je po jedné sám opravovat) :-)

Odpověď na Oprava chyb v záznamu
 1. Příspěvek bude zformátován pomocí textile