Hlavní strana Diskuzní fórum Šifrovací inzerce Hledáme tvůrce šifer

Toto téma obsahuje 2 komentáře a naposled do něj přispěl Lipča před 8 roky.

 • Autor
  Příspěvky
 • # reagovat

  Amazecity

  Sršíte kreativitou, jste plni nápadů a rádi tvoříte zábavné úkoly? Baví Vás šifrovačky a únikovky? Hledáme člena týmu, který by s námi vymýšlel a tvořil originální a zábavné šifry pro naše městské pátrací hry.

  V případě zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat na adrese: petr@amazecity.net

 • # reagovat

  Lipča

  Chapu, ze si každý chce nejak vydelat, ale u tohohle „projektu“ nevim, zda to mam brat vazne nebo zda se mam smat…nebo brecet. Takze poporade:

  Na hlavni strance me privita obrazek jakesi lustici skupiny, který je prevzaty (eufemismus) z jiné mestske hry HiddenCity.

  O kousek niz mame dva odkazy Read More o poctu hracu a „bicycle ready“ trase, ale oba odkazy vedou na tu stejnou hlavni stranu, takze si More fakt neReadnu.

  Cool ukazatel poctu spustenych tras je na krasnem cisle 3…coz ale není pravda, ze ano. Trasu mate jednu – „kletbu“. Nize na webu se snazite ještě tvrdit, ze jste jiz spustili 4 další trasy, ale odkazy ze tri z nich vedou na „pripravujeme“ a ctvrta hra „alchymiste“ nenapadne odkazuje zpatky na hru „kletba“. Při prozkoumani fotek na vrsku stranky je ještě mozny najit, ze pripravujete „ztracenou laborator“ na jaro. Tak fakt nevim, co si vybrat.

  Další dva odkazy na strance „schopnosti a dovednosti“ a „emoce a romantika“ nevedou prakticky nikam, ale to je uz detail. Stejne jako nefunkcni anglictina, odkazy na socialni site a fakt, ze prakticky všechny hesla pro vasi hru „kletba“ jdou vygooglit.

  Co me ale pobavilo nejvic, tak jsou dve reakce spokojenych zákazníku na webu. Ma to jeden problem – ti lide neexistuji. Profilovka „studentky VSE“ je navíc stazena z netu tak lenosne, ze je mozne ji najit. Slecna se jmenuje Elise a je z Francie. Good job. Mam Elise napsat a zeptat se, jak moc se ji v Praze libilo?

  Takze celkove mam pro vas dobrou zpravu – srsime kreativitou, mame dobre napady a radi tvorime zabavne ukoly. Ale spatna zprava je, ze v sifrovací komunite snad není nikdo tak naivni, aby tyto sve kvality propujcil na tuhle…nevim co.

Odpověď na Hledáme tvůrce šifer
 1. Příspěvek bude zformátován pomocí textile