Hlavní strana Diskuzní fórum Diskuse o webu Šifrovačka v roce "1998"

Toto téma obsahuje 3 komentáře a naposled do něj přispěl Tom před 7 roky.

 • Autor
  Příspěvky
 • # reagovat

  Hana Svozilová

  Ahoj, nevím úplně, kam s tímhle. Je to vlastně docela maličkost, ale říkala jsem si, že se to možná bude hledat líp teď, než později. Všimla jsem si dneska, když jsem koukala na statistiky, že nějaká šifrovačka, která se odehrála asi poměrně nedávno (nebo jsem si toho dříve nevšimla) má uvedený ročník 1998 - tuto šifrovačku šla spousta hráčů, ale nejsem schopná přijít na to, která to je. Rozhodně ale nebyla v roce 1998 (spíš v roce 2016 nebo 2017). Dá se to nějak dohledat a spravit?

  Namátkově ji dle údajů v databázi šli/nešli třeba tihle lidi: Já, Tomáš Lamser, Dominik Tělupil ano (ale ne Lenka Stará, což vylučuje Po trati 2017, Matrix 2017, Bednu 2017, Sendvič 2016; ani Radek Fil'akovský, což vylučuje Palapeli 2017; a ani nikdo z Kvíku, což vylučuje NaPALMně 2017; nemůže to být ani Míchaná 2017, protože to tam mám já i Tom; ani Tmou 2016, protože na té jsem nebyla). Když nad tím tak přemýšlím, tak to asi bude šifrovačka z roku 2016 nebo dříve, protože jsem právě asi vyloučila všechny šifrovačky z roku 2017, které jsem šla.

  Dál to tam mají i Lipča a Míša (ale ne Karel), Aleš ano, Dero ne, Yeti ne, Dark ne (nikdo z Dopijem a pudem) a dál se mi to nechce hledat :D

 • # reagovat

  Lipča

  Zajimavy. Ja teda na prvni pohled zadnou hru nenasel. Skoro to vypada na nejakou obskurnejsi hru jako Megbolondul, ale kde by se tam pak vzal Ales.

 • # reagovat

  Tom

  Opravil jsem to.

Odpověď na Šifrovačka v roce "1998"
 1. Příspěvek bude zformátován pomocí textile