Hlavní strana Diskuzní fórum Šifrovací inzerce Kolečko 2018 hledá účastníky i testery

Toto téma obsahuje 3 komentáře a naposled do něj přispěl Fredy před více než 6 roky.

 • Autor
  Příspěvky
 • # reagovat

  Fredy

  Již 6. ročník šifrovací hry Kolečko se uskuteční o víkendu 9.-11.3. 2018 v nedalekém okolí Brna (bude upřesněno v posledních instrukcích přede hrou). Jde o šifrovací hru pro tříčlenné týmy (začátečníci mohou být 4 v týmu), které se může zúčastnit každý, kdo má chuť si lámat hlavu s šiframi různého typu. Hra bude začínat v pátek 17:00 a končit bude přibližně v sobotu 12:00.

  Nemusíte se bát, že by šifry byly pro Vás moc těžké, ke každé šifře bude jedna oficiální nápověda a pokud byste si ani pak nevěděli rady, orgové na telefonu Vám určitě poradí. Cílem je si užít pravděpodobně chladnou březnovou noc, se vším, co k nočním šifrovačkám patří. Jak je již tradicí, v cíli bude pro každého účastníka připravena porce teplého guláše a pivo! Další tradicí je, že v cíli bude zajištěno ubytováni až do neděle, abychom si mohli v sobotu večer u piva sdělit všechny své dojmy a pořádně to zapít. Na vítěze samožřejmě budou čekat trička s logem hry.

  REGISTRACE: Kdo máte zájem o účast ve hře nebo znáte někoho kdo by se rád zúčastnil, tak prosím vyplňte registrační formulář na nějž najdete odkaz ve skupině, případně kohokoliv přidejte do této skupiny.

  UBYTOVÁNÍ: V ceně registrace bude možnost přespání ve spolčené místnosti, s sebou bude potřeba si vzít spacák a karimatku, kterou nám dáte na startu a my vám ji do cíle převezeme. Pro rodiny s dětmi budou připravené samostatné místnosti, dejte mi prosím vědět, kdo budete potřebovat samostatný pokoj/místnost. Tento "nadstandrart" bude zpoplatněn rozumnou částkou, kterou se dozvíte jakmile budeme mít přesné informace u účastnících a vyjednané konkrétní podmínky v cílovém místě.

 • # reagovat

  Fredy
 • # reagovat

  Fredy
Odpověď na Kolečko 2018 hledá účastníky i testery
 1. Příspěvek bude zformátován pomocí textile