Toto téma obsahuje 1 komentář a naposled do něj přispěl Yeti před skoro 7 roky.

 • Autor
  Příspěvky
 • # reagovat

  Yeti

  Někdo to asi přiřadil ručně, to je pravda. Dřív vlastně nebyla jiná možnost než vyplnit jméno týmu na hře a klan (standardní tým). AFAICT byly tým a klan vyplněny jako KaM a KaM u her, kde je KaM jako tým i klan, i u her, kde je KaM jen jako tým.

  Relaci hráč:klan beru jako M:N. Kdyby platilo, že všichni hráči KaM mají jako kmenový klan jiný, tak by tabulka https://sifrovacky.cz/statistiky/klany/kam měla být prázdná, protože klan nemá žádné kmenové hráče, ne? Nebo tedy někdo musel ‚‚ručně‘‘ hráčům dedikovat účast za KaM, a prázdnotu tím zvrátit. Tím historická data asi vynutila neprázdnou tabulku hráčů klanu, i když nemá kmenové hráče.

  To vede zpět k dedikaci účasti, která má potenciál dělat v tom bordel. Chápu, že greedy přiřazení je problém. Na druhé straně mi logicky konzistentní přijde (a) klan KaM neexistuje, protože nemá hráče, a v tom případě nemá smysl mu cokoli přiřazovat (účasti by pak měly jít vyhledat jen podle jména jako tým = příležitostné uskupení, nikoli klan) (b) klan KaM existuje, a v tom případě existují lidé, kteří když jdou spolu za KaM [a nikdo jiný], tak je to účast klanu KaM.

  Každopádně pokud by byla nějaká méně pracná metoda opravy přiřazení, tak bych to jako týmový autista několika klanů/týmů uvítal...

Odpověď na
 1. Příspěvek bude zformátován pomocí textile